Najczęściej zadawane pytania

Gdzie jest Wasza siedziba?

Nasza lokalizacja to Słupsk.

Jaki jest zakres Waszej oferty?

Zakres Naszych usług jest przedstawiony na Naszej stronie internetowej, w zakładce: Usługi

Jaki jest zasięg Waszej działalności?

Pracujemy w całym Kraju. Ale główny obszar Naszej działalności to województwa: Pomorskie i Zachodniopomorskie.

Jak długo jesteście na rynku?

Na rynku jesteśmy od około 10 lat, Nasi Pracownicy posiadają rozległe doświadczenie z różnych firm, na różnych szczeblach hierarchii zawodowej i odpowiednie kompetencje wymagane do pełnienia swoich funkcji.

Czy jesteście ubezpieczeni?

Naturalnie, poza tym, że jesteśmy uważni w tym co robimy i przede wszystkim zapobiegamy i podchodzimy odpowiedzialnie do Naszej pracy to jesteśmy ubezpieczeni.

Czy możecie przedstawić jakieś referencje?

Tak, poza tym, że o efektach Naszej pracy i działalności świadczy Nasza galeria to jeżeli nasz Klient sobie tego zażyczy, możemy mu przedstawić referencje od naszych poprzednich, usatysfakcjonowanych Klientów.

Ile kosztuje zrobienie wyceny?

Nasze konsultacje projektowe są bezpłatne, czy to w domu, w miejscu prowadzenia działalności, czy w Naszym salonie. Zazwyczaj Nasze propozycje wykonania projektów są również bezpłatne. Istnieją jednak wyjątki od tej ostatniej zasady, które zostaną omówione z Klientem podczas bezpłatnych konsultacji.

Czy używacie materiałów budowlanych z atestami?

Oczywiście, wszystkie materiały budowlane stosowane przez Nas są certyfikowane i posiadają wszelkie wymagane atesty, są dopuszczone do obrotu i kupowane w marketach budowlanych lub bezpośrednio od producentów.

Jakie metody płatności są akceptowane?

Akceptowane przez Nas formy płatmości to płatności: w gotówce i wszelkie metody płatności bezgotówkowej (płatmości metodą bankowości elektronicznej lub w formie przekazu pocztowego).

Czy udzielacie gwarancji?

Tak - mamy bezprecedensową formę udzielania realnych gwarancji na wszystkie- zależne od Nas- efekty Naszej pracy. Jej długość jest zależna od typu wykonywanych robót.

Czy udzielacie gwarancji na materiały budowlane które wykorzystujecie?

Korzystamy z gwarancji producenta na wszystkie materiały, które kupujemy naszym Klientom. Niektóre z nich są dożywotnimi gwarancjami.

Czy zatrudniacie architektów, projektantów wnętrz i innych specjalistów?

I tak, i nie. Nie zatrudniamy architektów, ale utrzymujemy relacje z najlepszymi architektami i firmami architektonicznymi. Zatrudniamy projektantów wnętrz, projektantów kuchni, kierowników projektów i różnych specjalistów branżowych.

Czy możecie mi pomóc w fazie projektowania?

Tak. Współpracując z Nami, możesz w pełni wykorzystać opracowane przez Nas metody, w których dzielimy dany projekt na różne komponenty. Dlatego możesz skorzystać z Naszych usług do projektowania, zakupu materiałów od Nas i przeprowadzenia całego procesu wykonania prac. Lub możesz skorzystać z Naszych usług w na dowolnym etapie opisanego łańcucha.

Czy będzie wielki bałagan?

Bierzemy sobie do serca tę „inwazję na Twój dom” i Twoją prywatność. Szanujemy Twoją własność: kładąc w razie potrzeby czyste plandeki, usuwając zdjęcia itp. które mogą spaść ze ściany, pilnując wentylacji pomieszczeń, codziennie czyszcząc miejsce pracy i obszary ruchu, kurz. W ostatnim dniu przeprowadzanych prac dokładnie posprzątamy obszar i okolice obszaru miejsca pracy.

Jakie strategie komunikacji obowiązują podczas Waszej pracy?

Masz prawo do otrzymania tygodniowego harmonogramu, abyś wiedział, kto przyjedzie do Twojego domu, aby wykonać pracę. Zazwyczaj tego harmonogramu nie można dokładnie podać na dłużej niż tydzień, ponieważ charakter prac jest stosunkowo dość płynny. Oznacza to, że harmonogramy przebudowy dla różnych podwykonawców, którzy mają własne harmonogramy lub pracują dla innych wykonawców mogą się różnić. Nie każdy może działać dokładnie tak, jak zaplanowano. Na przykład hydraulik może być opóźniony o kilka dni, zajmując się nagłą sytuacją hydrauliczną przy innej pracy. Ważne jest jednak, aby kierownik projektu poinformował o każdym z tych opóźnień, gdy tylko się o nich dowie, abyś mógł poznać sytuację. Naszym celem jest odpowiedzieć na Twoje pytania, zanim będziesz musiał je zadać. W przeciwieństwie do wielu innych wykonawców i podwykonawców- mamy pełnoetatowego kierownika biura, który odbiera telefon osobiście, przez cały dzień, każdego dnia tygodnia. Oznacza to, że nawet jeśli nie możesz tymczasowo skontaktować się ze swoim kierownikiem projektu (jeśli takiego niezależnie zatrudniasz), zawsze możesz przekazać nam wiadomość, dzwoniąc do biura. Nadwyrężający cierpliwość i niefrasobliwi podwykonawcy i pracownicy nie mogą wykonywać Naszych zadań i nie ma takich osób pośród Naszych Pracowników. Przekonasz się, że każdy, kto przyjdzie do Twojego domu, jest NIESAMOWITY, przyjazny i pomocny w udzielaniu odpowiedzi na dowolne pytanie.


Twojego pytania nie ma na liście? Skorzystaj z dowolnej formy kontaktu, przedstawionych poniżej.

Formularz kontaktowy

Słupsk

Pon-Sob 8:00-19:00

wojtek.wi@interia.pl

E-mail do Nas